Відбулося представлення Керуючого Львівською єпархією єпископа Львівського і Галицького Філарета

22 липня, в неділю 7-у після П'ятидесятниці в Свято-Георгіївському соборі м.Львова було звершено Божественну літургію, за якою Львівській єпархії було представлено нового Керуючого єпархією єпископа Львівського і Галицького Філарета.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира в цей день до Львова прибув архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, який зачитав витяг із журналу Священного Синоду Української Православної Церкви і Указ Митрополита Володимира про призначення на Львівську кафедру єпископа Філарета, звільнивши його з посади вікарія єпархії.

Очолив Божественну літургію єпископ Львівський і Галицький Філарет у співслужінні архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського Никодима, благочинного Львівської єпархії прот. Стефана Хомина, прот. Володимира Ільницького, настоятеля Свято-Георгіївського собора прот.Романа Коломійчука, благочинного Дрогобицького округу прот. Миколая Мандзюка, прот. Євгенія Щирби, прот. Богдан Хилинський, свящ. Романа Кононенка, свящ.Назарій Швець, свящ.Сергій Резніков, протдияк.Олександр Іванченко з сонмом дияконів собору.

Після Літургії було звершено молебень на початок доброї справи.

По завершенні Богослужіння новопризначеного єпископа Львівського і Галицького Філарета привітав Високопреосвященніший архієпископ Никодим, який в своєму слові звернувся до духовенства та вірян зі словами: "Блаженніший Митрополит Володимир просив мене передати його благословіння Владиці Філарету, побажати йому сил та наснаги на новій кафедрі задля достойного служіння Церкві Христовій. Ми сподіваємось, що новий керуючий єпархією зможе спрямувати життя Православної Церкви на Галиччині в кращу сторону. Прошу сьогодні усіх вас любити свого правлячого архієрея, допомагати йому в усіх починаннях, адже ви усі одна сім'я і якщо ми справжні християни - мусимо показати свою вірність Господу, який керує нашим життям, і тільки тоді життя в Бозі буде запорукою нашого спасіння!"

Також Єпископа Філерата привітали благочинний Львівської єпархії протоієрей Степан Хомин та благочинний центрального округу, настоятель собору Протоієрей Роман Коломійчук.

У відповідь Преосвященніший єпископ Філарет виголосив слово.

Після чого єпископ Львівський і Галицький Філарет приймав привітання сотень вірян!

Дивитися фоторепортаж>>>