Архієпископ Львівський і Галицький Августин благословив учасників 4-го міжнародного автопробігу ветеранів Військово-морського флоту

 

18 липня від Святої Успенської Києво-Печерської Лаври за маршрутом Київ – Москва – Сєверодвінськ – Сєвероморськ – Санкт-Петербург – Київ стартував 4-й міжнародний автопробіг ветеранів Військово-морського флоту у складі 20 автомобільних екіпажів. Військово-патріотична акція організована ВГО «Всеукраїнська асоціація ветеранів-підводників».

За благословенням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, голова Синодального відділу Української Православної Церкви по взаємодії зі Збройними силами та іншими військовими формуваннями України архієпископ Львівський і Галицький Августин освятив ікони преподобних отців Києво-Печерських, які будуть передаватися на маршруті автопробігу в дар монастирям та гарнізонним храмам і звершив чин благословення на подорож учасників соціальної військово-патріотичної акції.

Програмою автопробігу передбачено відвідування відомих православних святинь зі звершенням молебнів, а також гарнізонів Північного флоту Російської Федерації, меморіального комплексу «Підводникам, які загинули в океані», музею екіпажу АПЧ «Курськ» у Видяєво, де на воду будуть покладені вінки та квіти. Крім того, учасники акції встановлять на дні Баренцового моря православний хрест загиблим морякам.