Архієпископ Львівський і Галицький Августин звершив Божественну літургію та чин відспівування клірика Київської єпархії прот.Сергія Полежаєва

12 липня 2010 року відійшов до Господа протоієрей Сергій Полежаєв, клірик київських храмів преподобного Агапіта Печерського та святителя Луки.

Отець Сергій народився у 1949 р. в Запоріжжі. У 20 років у званні лейтенанта він закінчив військове училище в Харкові. Служив у авіації  —  Польща, Середня Азія, Ангола. Служив важко і гідно. А потім зрозумів, що Господь приготував для нього нове служіння. У чині полковника він приймає священицький сан (у 1998 р. висвячений у сан диякона, у 2001р. — у священика). Закінчує Київську духовну семінарію і академію.

Отець Сергій відійшов до Бога в день пам'яті великих проповідників Євангелія — первоверховних апостолів Петра і Павла. І це не випадково. У отця Сергія був дар проповіді Євангелія. Він вмів любити людей, вмів не судити їх. І тому так легко і ясно ставало на душі, коли він сповідував. У своїй любові до людей, що не осуджує, він явив себе справжнім учнем Христа.

14 липня архієпископ Львівський і Галицький Августин звершив Божественну літургію в храмі святителя Луки у співслужінні кліриків храму та настоятеля – протоієрея Андрія Ткачова, а також співробітників Синодального військового відділу із взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України у священному сані та інших священиків м. Києва .

Після Літургії  Владика очолив чин відспівування і похорону протоієрея Сергія.

На кладовищі архієпископ Августин звершив заупокійну літію і тіло отця Сергія було поховано.

Царство Небесне і вічний спокій отцю Сергію. Вічна пам'ять.

За матеріалами сайту http://orthodox.org.ua/

Прес-служба Львівської єпархії