У 5-у неділю після П'ятидесятниці архієпископ Львівський і Галицький Августин звершив Літургію у Свято-Георгіївському храмі у м. Львові

8 липня, у 5-у неділю після П'ятидесятниці,  архієпископ Львівський і Галицький Августин звершив ранню Божественну літургію у Свято-Георгіївському храмі у м. Львові .

Його Високопреосвященству співслужили: протоієрей Миколай Баранов, священик Олександр, який виголосив проповідь на тему євангельського читання, а також протодиякон Валерій Калінчук та ієродиякон Афанасій (Габрись).

Наприкінці Богослужіння Владика Августин звернувся до віруючих зі словами настанови та привітав усіх присутніх з недільним днем. Потім Високопреосвященніший архієпископ Августин ще раз привітав протоієрея Миколая Баранова з 40-річчям, та вручив ювіляру нагороду УПЦ - орден св.вмч.Георгія Побідоносця. Владика зазначив, що отець Миколай має гарний досвід, є зразком православного пастиря, користується повагою та авторитетом серед духовенства та віруючих. Ще отець Миколай несе обов’язки Голови відділу релігійної освіти і катехизації Львівської єпархії УПЦ, ректора Вищих Богословських Курсів, відповідального за зв’язки єпархії з Генеральним консульством Російської Федерації та російськими громадськими організаціями та товариствами.

Тоді ж Владика за старанні труди у славу Святої Церкви та з нагоди 50-річчя з дня народження вручив Архієрейську благословенну грамоту парафіянину Свято-Георгіївського храму у м. Львові благодійнику Львівського православного братства свв.. апп. Петра і Павла Чанкову Олегу Вікторовичу.

З нагоди вручення нагород ювілярам було виголошено многоліття.

Нагадаємо, 1 липня 2012 року протоієрей Миколай Баранов відзначив своє 40-річчя. З цієї нагоди від імені Високопреосвященнішого архієпископа Августина, котрий у цей день через службові справи був відсутній в єпархії, ювіляра вітав вікарій Львівської єпархії єпископ Дрогобицький Філарет, котрий вручив протоієрею Миколаю Баранову Архієрейську грамоту і сповістив про нагородження його орденом.

Прес-служба Львівської єпархії