Свято Тихвинської ікони Божої Матері у Львові

 

9 липня, Православна церква вшановує образ  Тихвинської ікони Божої Матері. З цієї нагоди у Свято-Георгіївському храмі у м. Львові духівник єпархії, настоятель Свято-Георгіївського храму протоієрей Роман Коломийчук відслужив Божественну літургію.

За богослужінням йому співслужили протоієрей Юрій Кінас, священик Павел Давиденко, священик Олександр, священик Володимир Каплун, протодиякон Валерій Калінчук, протодиякон Олександр Бабій та ієродиякон Афанасій (Габрись).

Святкову проповідь виголосив протоієрей Роман Коломийчук. Співав молодіжний хор під керівництвом Марії Тимчишин.

Після богослужіння відбувся хресний хід з іконою Божої Матері Тихвинська «Сльозоточива Львівська».

Довідка. Від 1905 року у Свято-Георгіївському храмі у м. Львові знаходиться ікона Божої Матері Тихвинська «Сльозоточива  Львівська», котра була написана на Афоні та передана в дар Свято-Георгіївській православній парафії у Львові. В Галичині під час переслідувань Православ'я Небесна Владичиця Богородиця неодноразово рятувала людей від небезпеки та дарувала численні зцілення християнам, котрі просили заступництва перед цією іконою. Тому у 1997 році, за поданням Преосвященнішого єпископа Львівського і Дрогобицького Августина, рішенням Священного Синоду Української Православної Церкви ікону було визнано чудотворною. З цього часу, щороку 26 червня ст.ст./9 липня н.ст. у Свято-Георгіївському храмі в м. Львові відбуваються урочисті богослужіння.

Прес-служба Львівської єпархії