Львів’яни моляться за жертв російських трагедій

 

9 липня 2012 року, за благословенням архієпископа Львівського і Галицького Августина і на прохання Генерального консула РФ у Львові Астахова О.Ю., у Свято-Георгіївському храмі у м. Львові була відслужена заупокійна літія за всіх, хто «від несподіваного паводку і в подорожі смерть прийняв». Поминальну службу звершив Відповідальний за зв’язки Львівської єпархії УПЦ з Генеральним консульством Російської Федерації у м. Львові протоієрей Миколай Баранов. Під час заупокійного богослужіння молилися дипломати Генерального консульства Росії у Львові аташе Манько С.С. і аташе Авер’янов М.Л.

Напередодні, Владика Августин від імені духовенства, чернецтва та мирян Львівської єпархії УПЦ висловив співчуття Високопреосвященнішим митрополитам Псковському і Великолукському Євсевію та Екатеринодарському і Кубанському Ісидору, а також Генеральному Консулу Російської Федерації у м. Львові Астахову Олегу Юрійовичу з приводу трагічної загибелі російських громадян в Краснодарському краї та паломників на Чернігівщині.

Нагадаємо, Указом Президента Російської Федерації Володимира Путіна 9 липня в Росії був оголошений днем загальнонаціонального трауру.

Прес-служба Львівської єпархії