Клірики Львівської єпархії візьмуть участь у фестивалі «За життя-2012»

На фестивалі «За життя» більш 700 учасників представлять проекти на захист сімейних цінностей

В Храмі Христа Спасителя в Москві 9 липня 2012 року відбудеться відкриття Міжнародного фестивалю соціальних технологій на захист сімейних цінностей «За життя-2012».

На ньому  збереться більше 700 учасників із  більше ніж 100 регіонів Росії, України та Білорусії.

Зустріч відбудеться для обговорення проблем демографії, обміну досвідом і визначення найкращих соціальних практик в сфері укріплення інституту сім’ї і захисту життя дітей до народження.

Відкриття фестивалю «За життя-2012» відбудеться одночасно з відкриттям  ІІ Всецерковного з’їзду по соціальному служінні.

Підчас фестивалю пройдуть презентації соціальних проектів за напрямками «захист материнства» и «тверезості», а також будуть представлені лекційно-виставковий комплекс, який зумовив цікавість ще на відбірковому етапі фестивалю і є орієнтований на загальноосвітні заклади та вузи.

На Фестивалі фіналісти конкурсу представлять свої проекти, будуть оголошені  переможці фестивалю, відбудеться святкова церемонія нагородження, а також пройде круглий стіл «Використання загальноцерковних ресурсів у справі захисту сімейних цінностей».

З благословення Керуючого Львівською єпархією, архієпископа Львівського і Галицького Августина в роботі Фестивалю та З’їзду приймуть участь керівник відділу з благодійності і соціального служіння Львівської єпархії, секретар єпархії протоієрей Богдан Білас та керівник Духовно-просвітницького центру на честь святих праведних Боготців Йоакима і Анни Львівської єпархії УПЦ диякон Михаїл Коник.